Reference

Pavla Hudousková

"Koučování s Pavlou pro mě znamenalo v mém profesním i osobním životě mnohem více, než jsem zpočátku očekávala či spíše troufala si očekávat. Neměla jsem totiž před naším prvním sezením příliš velkou a konkrétní představu o tom, co to koučování vlastně doopravdy je a pro klienta ve výsledku znamená. Velice příjemně mě ale překvapil opravdu profesionální přístup Pavly k jeho vedení a zejména způsob, jakým naše sezení od první minuty vedla, aniž by jakýmkoliv způsobem narušila jeho příjemnou a přátelskou, zcela uvolněnou atmosféru. Velkým překvapením pro mne pak byly aktivizující metody práce, s jejichž pomocí mi zajímavou, a přitom nenásilnou a přirozenou formou pomohla dostat se k jádru problému, rozkrýt celý spletenec a odhalit všechny jeho detaily ve své pravé podstatě.

Koučování s Pavlou v žádném případě není o pouhém "sezení na židli a vypovídání se odborníkovi". Díky jejímu přístupu, metodice a zkušenostem jsem tak již z našeho prvního sezení odcházela nabitá novou životní energií, s jasným myšlením, vnitřním klidem a dobrou náladou. A současně i s pocitem porozumění sobě samé a hlubokým, velmi konkrétním a přesným poznáním, které mi neuvěřitelně rychle pomohlo posunout se v životě směrem, který jsem potřebovala, chtěla, ale dlouho neměla odvahu a to pravé sebevědomí zrealizovat. Pavle tak za její vedení - koučink ještě jednou moc děkuji a všem, kteří se v životě ocitli na zásadní životní křižovatce nebo slepé uličce, ze které nevidí cesty ven, mohu její profesionální služby jen doporučit."

Mgr. Radka Flejberková

 

"Dobrý den Pavlo, koučování s Vámi mi výrazně pomohlo v rozhodnutí ohledně práce po RD, kdy jsem si z několika alternativ nakonec dokázala vybrat tu nejvhodnější. (Ačkoli se věci úplně ideálně nevyvíjejí, snažím se zvolenou cestu dodržet :)). Jste velmi příjemná v jednání, časově pružná a spolehlivá a dostatečně neústupná, co se týče aktivity klienta :). Také jste skvělý posluchač, což je dnes, myslím, pro mnoho lidí důležité."

Eliška M.

 

"Pavla na mne od začátku působila lidsky a pozitivně. Bylo vidět, že má o témata zájem a s chutí se jim věnovala. Postupně jsme odkrývaly cesty a možnosti, o kterých jsem do té chvíle nepřemýšlela. Jako největší přínos vidím to, že možné změny, na které jsme v průběhu rozhovoru došly, jsem byla schopná s velkou chutí v reálném životě uskutečnit. Taktéž jsem se po každé hodině cítila plná síly a energie."

Miloslava

 

"Téma, které jsem s Pavlou otevřel nebylo snadné a Pavla ho zvládla skvěle. Jako každý chlap jsem od přírody víc v hlavě než v srdci a právě čas strávený s Pavlou mi pomohl opustit hlavu a prožít pro mě hodně důležité emoce. Oceňuji především velkou vnímavost, citlivost a zároveň sílu, se kterou mě provedla koučovacím procesem. Aha moment, ketrý jsem zažil je k nezaplacení!"

Aleš Ismail Vavřinec

 

"Koučování jsem vůbec nevyhledávala. Ale zrovna v době mých životních zlomů mě Pavla oslovila se svoji nabídkou, a tak, aniž bych zcela tušila, o co jde, jsem si s ní domluvila schůzku. Byla jsem překvapená. Pěkně jsme si popovídaly a já jsem odcházela plná předsevzetí a chuti docílit změn, o kterých jsem do té doby stále jen uvažovala. A co víc a hlavně! Kroky k těm změnám jsem po schůzce skutečně činila (určitě svůj podíl na tom mělo i další domluvené setkání s Pavlou, což byl na mě jistý bič, protože jsem

nechtěla vypadat, že snad nemám vůli :) Pavla je při sezeních přirozená a empatická. Co mě nejvíc přesvědčilo, byla její otevřenost. Nebála se poodkrýt i něco ze svého života a to mi dodalo důvěru."

Ivana Brodecká

Kontakt

+420 728 228 809

info@hudouskova.cz

facebook